Přejít na navigaci

Letní dovolená u moře 2012

Dovolená u moře - Tunisko

Plánujete si objednat zájezd k moři s předstihem? Chcete mít jistotu, že Vámi vybrané letovisko a Vámi vybraný hotel budou volné? Využijte celoroční nabídky zájezdů naší cestovní agentury Šťastný den. Letní dovolená u moře pro rok 2012, to je nabídka zájezdů plná písečných pláží, prověřených hotelů, kvalitního stravování a volnočasových aktivit.

Vyberte si Vámi oblíbenou lokalitu a objednávejte zájezd online

Dovolená léto 2012

Slunečná dovolená pro léto 2012? Jedině s naší cestovní agenturou. Využijte nabídky first minute zájezdů a předvánočních slev! Rádi Vám poskytneme kompletní informace o jakékoliv lokalitě. Doporučíme Vám hotel, který bude vyhovovat Vašim potřebám (relaxace, zábava, aktivní dovolená, hotel vhodný pro rodinu s dětmi...).

Dovolená last minute

Pro jednotlivé destinace jsou nabízeny rovněž zájezdy last minute. Pokud tedy preferujete výběr Vaší dovolené na poslední chvíli, jistě oceníte naši denně aktualizovanou nabídku zájezdů. Na poslední chvíli s námi často cestujete např. do Egypta, Tuniska, Řecka či Itálie.

Aktuální nabídku zájezdů last minute naleznete pomocí odkazu Dovolená last minute.

Zájezdy first minute, předvánoční slevy

Objednejte si již nyní Vaši dovolenou léto 2012! Zájezdy first minute za výhodné ceny. Využijte speciální slevy za včasný nákup (např. sleva až 20% ze základní ceny zájezdu, dítě zcela zdarma, senioři s 50% slevou, 3. osoba na přistýlce pouze za poplatky atd.). Většina cestovních kanceláří nabízí zajímavé předvánoční slevy. Stačí pouze uhradit minimální zálohu na Váš zájezd a doplatek až měsíc před odletem.

Vybírejte z naší pestré nabídky. Kromě tradičních destinací máte možnost si užít exotickou dovolenou v místech, která rovněž stojí za to navštívit - Kapverdy, Mauricius, Seychely, Jamajka, Malawi a mnohé další destinace.

Oblíbené letní destinace

Pro lepší orientaci v našem vyhledávacím formuláři jsme pro Vás připravili seznam nejoblíbenějších destinací. Kliknutím na příslušnou lokalitu se Vám zobrazí aktuální nabídka zájezdů:

Parkování na letišti (odlety z Prahy)

Chcete-li zajistit parkování na letišti s odlety z Prahy, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme bližší informace.


Cestovní agentura Šťastný den

Copyright © 2010-2012 Cestovní agentura Šťastný den | Zájezdy & dovolená | Tvorba www prezentací | Kam na cesty? | Ubytování Lago di Garda