Přejít na navigaci

Zimní dovolená u moře 2012 (exotické zájezdy)

Zimní dovolená 2012

Vzpomínáte na horké letní dny? Chtěli byste se nechat znovu nadnášet mořskou hladinou? Zimní dovolená u moře není pro naši cestovní agenturu žádný problém. V nabídce je mnoho destinací, ze kterých si můžete vybírat. S konkrétním výběrem exotické dovolené Vám rádi poradíme.

Exotická dovolená v zimě 2012

Užívat si dovolenou u moře můžete i v zimním období. Každým rokem narůstá počet zájemců, kteří chtějí odcestovat k moři i v zimě. Je to jednoduché - rozhodnětě se, do jaké oblasti byste chtěli zavítat, jaký termín by pro Vás byl nejlepší a poté již jen vybírejte z konkrétní nabídky hotelů.

Vyberte si vhodný termín a lokalitu kliknutím na odkaz Zimní dovolená u moře

Vánoce u moře, Silvestr u moře

Velmi oblíbené jsou rovněž zájezdy k moři v období Vánoc či na konci roku. Užijte si Vánoce nebo Silvestr u moře. U těchto zájezdů je však důležité vybírat s předstihem. Pokud Vás láká tato nabídka, neváhejte nás kontaktovat, sdělíme Vám jaké destinace jsou v těchto termínech volné.

Parkování na letišti (odlety z Prahy)

Chcete-li zajistit parkování na letišti s odlety z Prahy, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme bližší informace.


Cestovní agentura Šťastný den

Copyright © 2010-2012 Cestovní agentura Šťastný den | Zájezdy & dovolená | Tvorba www prezentací | Kam na cesty? | Ubytování Lago di Garda