Přejít na navigaci

Lyžařské zájezdy, lyžování 2012

Lyžařské zájezdy

Ačkoliv je zimní dovolená u moře zajímavým lákadlem, nemůžeme zapomenout na zájemce o kvalitní lyžování. Lyžařské zájezdy jsou důležitou součástí naší nabídky. Pro milovníky lyžování jsou připraveny zájezdy v rámci České republiky i v zahraničí. Vydejte se s námi do Rakouska, Itálie, Francie či Slovenska a užijte si nádhernou dovolenou plnou zimních sportů.

Máte-li zájem o skvělé lyžování, využijte naší nabídky na stránce Lyžařské zájezdy

Lyžování v Rakousku (lyžování v Alpách)

Lyžování v Rakousku resp. lyžování v Alpách patří mezi nejoblíbenější typ zájezdů v zimním období. Kvalitně připravené sjezdovky a nádherná krajina to jsou hlavní lákadla, kterým málokdo odolá. Vydejte se i Vy na alpské svahy a dopřejte si ten nádherný zážitek z lyžování v Alpách. Nebojte se, nemusíte být profesionálním lyžařem. Pro lyžaře jsou k dispozici sjezdovky s ohledem na jeho výkonnost.

Aktuální nabídku zájezdů s možností lyžování v Rakousku naleznete na stránce Lyžování v Rakousku

Lyžování v Itálii

Itálie nabízí lyžařský ráj za skvělé ceny. V některých případech je lyžování v Itálii levnější než lyžování v Čechách nebo na Slovensku. Obrovský rozměr a kvalita lyžařské nabídky, vysoké procento slunečních dní, azurové oblohy, cenově dostupné italské restaurace a množství možností pro zábavu a relaxaci Vám zaručí kvalitní dovolenou a lyžování za super ceny.

Velice oblíbené je zejména středisko Val di Fiemme/Obereggen s velkým množstvím sjezdovek všech typů s možností kombinovaných skipasů a vyzkoušení dalších letovisek v rámci oblasti Dolomity Superski (nejrozsáhlejší lyžařská oblast v Evropě). V každém areálu naleznou své místo i snowboardisté.

Aktuální nabídku zájezdů s možností lyžování v Itálii naleznete na stránce Lyžování v Itálii

Lyžování ve Francii

Naše cestovní agentura zajišťuje rovněž lyžařské zájezdy ve Francii. Užijte si lyžování ve Francii v malebném prostředí Savojských Alp. Oblíbená střediska čekají pouze na Vás. Vydejte se za skvělým lyžováním na kvalitně upravené sjezdovky do Francie s cestovní agenturou Šťastný den.

Aktuální nabídku zájezdů s možností lyžování ve Francii naleznete na stránce Lyžování ve Francii


Cestovní agentura Šťastný den

Copyright © 2010-2012 Cestovní agentura Šťastný den | Zájezdy & dovolená | Tvorba www prezentací | Kam na cesty? | Ubytování Lago di Garda